34 відгуків
Интернет-магазин "ToyMag" все для деток
+380 показати номер
+380 показати номер

Інтерактивні іграшки

Іграшки стають справжніми друзями дітей. Саме в цьому і полягає причина популярності інтерактивних іграшок.
Інтерактивні іграшки – нові розваги кожен день
Сучасні батьки не мають можливості присвячувати дитині стільки часу, скільки б їм хотілося. Дитячі сади і приватні няні трохи вирішують проблему, але малюки – активні і товариські, і саме в цьому і допомагають інтерактивні іграшки. Кумедні, а іноді й смішні, вони «грають» з дітьми. Малюки піклуються про них, «годують» виводять на прогулянку, просто обнімають.
Разом з інтерактивною іграшкою можна розучувати пісеньки вірші, цифри і букви. Виробники запрограмували милих зайчат, мавпочок, кроликів і ведмедиків на спілкування. Купивши дитині такий презент, Ви подаруєте йому нового друга, який буде супроводжувати його у всіх розвагах та навчанні.
Такі різні інтерактивні іграшки
Найпопулярніші інтерактивні іграшки – фігурки тварин. Кожен малюк хоче мати домашнього улюбленця, про який зможе піклуватися. Всі іграшки такого типу можуть пересуватися і «розмовляти», повторювати за своїм власником певні слова і звуки. Кількість додаткових функцій завжди залежить від особливостей та виду інтерактивної іграшки.
Інтерактивні іграшки, виконані у вигляді фігурок тварин, вчать малюків ласки і турботи, почуття відповідальності та іншим корисним якостям. Яскравий приклад. Популярний персонаж Ферби співає, танцює і навіть хропе уві сні. Він запам'ятовує слова, які говорить дитина, і повторює їх. Його потрібно годувати і виводити на прогулянку. Все інтерактивні іграшки виконані з екологічно безпечних матеріалів. Вони не мають елементів і деталей, які можуть травмувати дитину. В каталозі торговельного майданчика інтерактивні звірятка (і не тільки), з якими будуть із захопленням розважатися діти від п'яти років. У цьому віці дитина вже має власні пристрасті в іграх і розвагах, тому дозвольте йому самому вибрати собі «друга» – інтерактивну іграшку. Вартість кожного звірка з різними здібностями виявиться гранично демократичною. Каталог торгового майданчика постійно поповнюється новинками.